Z Ostatniej Chwili
Uzyskaj rabat 50% 0
📊 Wyniki finansowe Micron: co musisz wiedzieć
Przeanalizuj dane dotyczące Micron

damrem ryduchowski

Dołączono: 10/05/18


Komentarze użytkownika damrem ryduchowski
15.06.2026 12:15
Alstom firma faktycznie prowzrostowa ale czy w tym nie przeszkodzi polityka pro - eco UE???? A co za tym idzie nieustające wzrosty energii i w związku z tym nieustające wzrost energii ???
31.03.2026 14:43
osiągnie ona 5.3 euro w tym roku
31.03.2026 14:42
ta spółkę znam od srodka i podejrzewam że
Novo Nordisk ADR 06.08.2025 11:49
jeszcze troszkę
22.05.2025 6:53
Dlaczego wszyscy milczą na temat nienaturalnego wzrostu ceny firmy PGMSA z 2 do 12 aktualnie nigdzie nie mogę się doczytać przyczyny czy przypadkiem nie powtórzy się podobna sytuacja jak z firmą Będzin??
Slb NV 20.05.2025 6:33
Akcje tej firmy w perspektywie długookresowej mogą osiągnąć poziom 30.2 usd jak ten opór zostanie pokonany to i może dojść do 20 w co nie za bardzo wierzę. Dane za 1q były słabe impulsem do wzrostów może okazać się 2 q ja zacznę kupować gdy cena osiągnie widły pomiędzy 30-31.5 firma stabilna i regularnie wypłaca ta samą wartość dywidendy od 1 roku.
Saipem 19.05.2025 6:31
Firma jak najbardziej godna uwagi na dłuższą inwestycje. Posiada bardzo dużą bazę lądowa jak i morską. M innymi w KSA . Jako jedyni posiadają dużą flotę wszelkiego rodzaju specjalistycznych jednostek wydobywczych i innego typu a co najważniejsze zaczęli wypłacac dywidendę. zakres 1.9 - 2.2 to dobry start na długoterminowa inwestycję w ten walor. Ale nie kupował bym akcję dużą ilością od razu tylko pakietowo
Apator 19.05.2025 6:21
moim zdaniem zakres ceny 19-22 nie zachęca do zakupu widełki od 16-17,7 oczywiście tak.
17.03.2025 15:54
A moze Saipem ??? Spolka notuje wzrosty na gieldzie w Mediolanie.
Eni SpA 04.12.2024 14:46
Jak wygląda ta firma ktoś w to wszedł??
Saipem 01.11.2023 10:15
wygląda mi na początek trendu wzrostowego
18.05.2020 11:13
Właśnie przez taką  gł€pkowatą analizę kreując złudzenie ze oni dokładnie wiedzą o czym piszą . Niestety ale rzeczywistość , obsługa tego biura , kontakt  oraz współpraca kończy się po wpłaceniu pieniędzy .  Jeżeli jesteś inwestorem i planujesz zainwestować  kapitał Omijaj ta ................ biuro szerokim łukiem  , bo to są .................. Informuje również ze wszystko napisze w stosownym czasie kiedy cała ta papierowa droga moja z tym ............... zakończy sie . Powiadomię admina i wszystkich innych Moj mail damrem@interia.pl. Jeżeli portal investing dba o dobrą reputacje i zaufanie swoich potencjalnych odbiorców zaprzestańcie współprace z nimi . Pozdrawiam
18.05.2020 11:13
To logo i te informacje maja na celu tylko jedno przyciągnąć do nich jak najwięcej kapitału ,a potem w oszukańczym stylu pozbawienia go . To biuro w żadnej mierze nie dba o klienta. Udowodnili to w aferze GETBACK-u,  w funduszach inwestycyjnych oraz na platformie FX . Ich oszukańcze metody polegają na tym ze kreują sytuacje która nie ma pokrycia w rzeczywistości. Kopiują i publikują lekko zmienione analizy innych autorów kreując siebie jako wysokiej klasy specjalistów wzbudzając zaufanie potencjalnego "dawcy kapitału " właśnie takie oszukańcze firmy jak ta powodują ze w dobie kryzysu oszukiwanie klientów staje się bardzo modne a w jaki sposób????
18.05.2020 11:11
Zwracam się z uprzejmą prośba do administratora oraz wszystkich inwestorów aby nie brali pod uwagę żadne powtarzam żadne informacje  podawane przez to biuro. I ukrywających sie pod tym logo pseudo fachowców.
09.05.2020 13:24
ja czekam na odpowiedz reklamacyjną ale już mogę wywnioskować że będzie to odmowa teraz dopiero wychodzi jak naprawdę się traktuje nas drobnych inwestorów .
09.05.2020 13:22
można by zadać pytanie jasne dlaczego jeśli występuje większą zmienność na obojętnie jakim instrumencie natychmiast kwotowania są zamrażane nic nie można zrobić w celu obrony kapitału pozdrawiam
09.05.2020 13:19
niestety ale nie tylko XTB ale inny broker zastosował podobny wybieg
08.05.2020 14:17
Przepraszam niedopisalem kontraktu CFD na ropę typu WTI opartego na cenie bazowej kontraktu future który wygasł dnia 21.04.2020 . Zwracam się też do administratora tego portalu aby wpłyną na tych no powiedzmy ekspertów przez małe e reprezentujących to śmieszne moim zdaniem biuro o wypowiedzenie się w końcu kto ustalił cenę końcową w waszej firmie tego kontraktu czy rynek czy np sprzątaczka sprzątająca ludzkie wymiociny występujące w ubikacji waszej firmy. Ma to duże znaczenie dla mnie jako że jeszcze jestem waszym klientem jak wy traktujecie swoich klientów .
08.05.2020 13:20
Uprzejmie proszę przedstawicieli tegoż wspaniałego konsorcjum aby wyjawili nam małym i nic nie znaczącym drobnym inwestorom jak wyście a raczej pewien team a nie rynek rozliczyli pozycje kontraktów na ropę WTI serii K gdzie cena bazowa kontraktu bazowego wygasła 21.04.2020 . Po jakiej cenie . Mam nadzieję że szanowani właściciele tego i administratorzy tegoż szacownego finansowego portalu przychyla się do mej prośby , ponieważ podejrzewam że ta instytucja dokonała w tym przypadku czynności nie zgodnej z 2 prawami z prawem rynkowym i karnym. Więc jeśli tutaj nie mieli zachamowan to na pewno na innych instrumentach robią to samo. Więc czy ich analizy można uważać za wiarygodne????
30.04.2020 11:20
Zwracam się z uprzejma prośba o wyjaśnianie nam wszystkim na temat wygasającego kontraktu futures na rope WTI  z dnia 21.04.2020 jak zostały przez wasza firmę rozliczone kontrakty CFD operowane na tej cenie bazowej kontraktu  . Czy zostały one rozliczone zgodnie z regułami rynkowymi obowiązującymi wszystkich ???? Moim zdaniem zanim zaczniecie dalej analizować rynek finansowy w kontekście innych instrumentów kluczowym zdaje się jest odpowiedzieć na to pytanie . Jeśli nie otrzymamy my  potencjalni inwestorzy , ryzykujący na codzienne swoim kapitałem odpowiedzi na tak proste zapytanie to moim zdaniem wszystkie pana poprzednie artykuły , analizy i wiadomości staną pod wielkim znakiem zapytania ponieważ zostanie naruszona reguła zaufania pomiędzy mną a firma który pan jako reprezentowana przez szanownego pana niejako swoim imieniem i nazwiskiem formalizuje poczynańia pana firmy a rynkiem .
24.04.2020 4:19
uprzejmie proszę o sprawdzenie jak nasze firmy rozliczają kontrakty terminowe a w szczególności kontrakty na ropę WTI to jest jeden wielki skandal nieposzanowanie zasad gry i oszustwo na dodatek ponoć jest to uzasadniane jest to troska o dobro. klienta !!!!! Takie rozliczenie przedstawił mi myj broker moich pozycji . kontrakt na ropę WTI ostatni wygasł dnia 21.04.2020 a mój broker rozliczył moje pozycje 23.04.2020 nie ma rolowania u niego po cenie 1 centa mam pytanie gdzie tu jest dobro klienta??? Ta fantastyczna firma udziela siet mocna na waszym portalu. pozdrawiam damrem@interia.pl.
Ropa WTI 23.04.2020 18:08
Uciekaj od Aliora to naciagacze
Ropa WTI 23.04.2020 18:07
Uciekaj od Aliora to naciagacze
Ropa WTI 23.04.2020 17:09
Ale oni nie zrolowali a zamkneli
Ropa WTI 23.04.2020 17:05
Tak pewnie nie ale to nie moj blad oni zatrzymali transakcjie czyli zamrozilije okolo 20 z groszami przed spadkami do minusow